Vymývaná dlažba

Už jste slyšeli o vymývané dlažbě? Vymývaná dlažba vypadá jako dlažba složená z malých drobných kamínků. Jaké jsou výhody vymývané dlažby? Především v tom, že je venkovní vymývaná dlažba pevná, stabilní, mrazuvzdorná, protiskluzová a má dlouhou životnost.

Plánujete si nechat vydláždit chodníček, cestu nebo terasu na zahradě právě z vymývané dlažby? Povrch dlaždic je tvořen kamenivem, často jde o říční kameny nebo vápencovou či žulovou drť. Tento typ dlažby je zajímavý svou strukturou, a to právě díky kamenivu.

Můžete vybírat z různých barev. Kromě tmavších odstínů, jako je hnědá a černá, seženete třeba i žlutou, bílou nebo růžovou. Dlaždice různých barev můžete libovolně kombinovat. Vymývaná dlažba se hodí právě pro vytváření zahradních chodníčků, ale také ji můžete použít pro vydláždění terasy či balkonu nebo okolí bazénu. Dlaždice seženete v menších i větších rozměrech. K okolí bazénů se vymývaná dlažba hodí právě i z důvodu, že je protiskluzná.

U vymývané dlažby láká především její přirozený vzhled. Nejde o sterilní, stále stejnou a pravidelnou dlažbu. Tyto dlaždice vypadají jako jednotlivé kamínky, nepůsobí tedy nudně a rozhodně nevypadají jako každá druhá dlažba. Dlaždice seženete v různých tvarech, nejen v tom čtvercovém. Prodávají se i dlaždice ve tvaru kruhu, půlměsíce nebo pásku. K vymývané dlažbě seženete i obrubník stejného vzhledu.

Dlažba je velmi pevná a také dobře odolává mrazu i působení vody. Dá se kombinovat s jinými dlažbami a je protiskluzová. Proto je vhodná i na umístění k bazénu. Můžete na ni také zaparkovat auto, hodí se tedy i na příjezdové cesty. Má dlouhou životnost a při deštích se na ní neshromažďuje voda - je totiž odváděna spárami mezi kameny.
Velkou výhodou vymývané dlažby je její neobvyklý vzhled. 

Zaujala Vás vymývaná dlažba? Potřebujete další informace k venkovní vymývané dlažbě? Poptáváte realizaci venkovní dlažby? Pak se nám ozvěte a domluvte si s námi konkrétní termín pokládky venkovní dlažby. Se vším vám rádi poradíme. Tel.: 728 527 365.
www.venkovnidlazby-grill.cz