O nás

Venkovní dlažby - Miroslav Grill

Výběr a pokládka venkovní dlažby na vjezdy a chodníky k rodinným domům, terasy nebo na schody, může být pěkný oříšek. Jsme tu pro Vás, abychom vám zajistili dodávku a realizaci venkovních dlaždičských prací na jihu Čech.

venkovni-dlazby-dve-do-clanku-c-1.PNG

Potřebujete poradit s výběrem venkovní dlažby?

Rozměřit venkovní plochu, na pokládku dlažby?

Dodat kvalitní materiál na venkovní dlažbu k rodinnému domu?

Máte svůj materiál na venkovní dlažbu a chcete ho položit?

Sháníte kamenické dlaždičské práce?

Pak jste u nás naprosto správně!

"Miroslav Grill - venkovní dlažby"

Jsme jihočeská firma se sídlem ve Zlivi. Působíme v dojezdové vzdálenosti z Českých Budějovic. Zabýváme se profesionální dodávkou a realizací venkovních dlažeb. Zajišťujeme venkovní kamenické a dlaždičské práce. Specializujeme se na následující dlaždičské práce - vjezdy a chodníky k rodinným domům, terasy, dvory, dlažby kolem bazénů, schody, podesty, kamenné a betonové zdi. Máme více jak 10 let zkušeností ze zahraničí, především z Německa, které se odráží v naší současné praxi a férfovém přístupu k zákazníkům. S našimi službami Vám můžeme poskytnout materiál na klíč, tzn. že pro Vás zajistíme jak materiál na venkovní dlažbu, tak i následně pokládku venkovní dlažby. Jsme ale ochotní pracovat i s materiálem dodaným od Vás. Pro zákazníky zajišťujeme jak rozměření plochy na pokládku dlažby, nacenění dlaždičských prací a následně samou realizaci.

Pokud jste z jižních Čech a plánujete využít služeb odborníků, kteří pro Vás ohledně realizace venkovních dlažeb kvalitně zařídí vše od A do Z, obraťte se na nás. Správně provedená dlažba je totiž okrasou celého domu, zajišťuje bezpečný pohyb a navíc vydrží mnoho let.

www.venkovnidlazby-grill.cz
Kontakt: 728 527 365