Trendy a tipy venkovních dlažeb pro rok 2021

Potřebujete inspiraci? Chcete vědět jaké jsou trendy a tipy v oblasti venkovních dlažeb pro rok 2021? Přinášíme Vám je právě v tomto článku.

Dlažbu vybíráte na několik desetiletí, proto se ne vždy vyplatí nechat se unést nejžhavějšími novinkami. Příliš výrazné motivy se rychle okoukají. Nechte se vést svým osobním vkusem a celkovým stylem vašeho interiéru i exteriéru. Obojí spolu musí být v souladu. Vybírejte tak, aby se dlažba líbila Vám, ne podle toho, jestli je zrovna v kurzu nebo se líbí Vašim kamarádům a kamarádkám. Vsaďte na sebe.

Pro milovníky přírody
Sázkou na jistotu jsou přírodní zemité tóny a dekory jako je například imitace dřeva, kamene nebo mramoru, které vypadají díky kvalitnímu zpracování opravdu věrohodně. Mnohdy tyto dlažby zdůrazňují i nedokonalosti a vady přírodních materiálů, které podtrhují přirozenost.

V designu šedé klasiky
Pro ty, kteří nechtějí experimentovat, se v dnešní době nabízí široká nabídka venkovních dlažeb od světle šedé až do nejtmavších tónů šedé barvy. Ta stále vyhrává. Hodí se jak k domům s bílou fasádou, tak i k tmavším tónům fasády. Šedá je vhodnou volbou, pokud se bojíte, že by se Vám například dlažba v imitaci dřeva brzy okoukala. Pokud chcete vsadit na klasiku, ale nechcete jen nudnou obyčejnou šedou dlažbu kolem domu, doporučujeme zvolit dlažbu šedou v imitaci betonu.

Tradiční zámková dlažba
Zámková dlažba si drží také stále své příznivce. Na trhu je na výběr v mnoha barvách a odstínech. Za nás doporučujeme vybírat z odstínů šedé, hnědé a nebo třeba velmi trendy odstínů cihlové barvy (od červenohnědé do oranžové).

Pro romantiky
Mezi méně populární vzory patří dekory ve vintage stylu odkazující do minulosti. Jsou projevem úcty ke starým věcem, které se stávají nadčasovými. Tento styl je vhodný například k chalupám a do venkovních kuchyní a podobně.


Pár tipů na závěr:
Prostor vjezdu k domu nebo terasy opticky zvětšíte použitím dlažby větších rozměrů.
Velký formát dlažeb působí luxusně, lépe ale vynikne ve velkém prostoru.


Pomohl Vám tento článek v rozhodování? Potřebujete poradit s výběrem venkovní dlažby? Poptáváte pokládku venkovní dlažby? Ozvěte se nám. Se vším Vám rádi poradíme.
Tel.: 728 527 365.
www.venkovnidlazby-grill.cz