Často kladené dotazy a odpovědi

Hromadí se nám dotazy od Vás. Proto jsme se rozhodli na ně odpovědět, a některé z nich jsme vybrali. Pokud Vás čeká pokládka venkovní dlažby a práce s tím spojené nebo se jen o položení dlažby zajímáte, pojďte si přečíst pár dotazů a odpovědi na ně.

Kde o vás najdu nějaké informace?

Jsme jihočeská firma se sídlem ve Zlivi. Informace a ukázky naší práce najde na našich webových stránkách: www.venkovnidlazby-grill.cz nebo na sociálních sítích jako je facebook a instagram.

 foto-1.png

foto-2.png

Jak vás mohu kontaktovat?

Nejlepší je, nám přímo zavolat na telefonní číslo: 728 527 365. Na všem se rovnou domluvíme. Dále je možné oslovit nás formou zprávy přes facebook nebo instagram. Případně přes E-mail:

Kdy vás mohu kontaktovat?

Volejte kdykoliv. Pokud se vám to podaří v pracovních dnech, uvítáme to.

Jak si domluvíme termín realizace pokládky dlažby?

Termín domluvíme přímo po telefonu. TEL: 728 527 365.

Jak mám připravit terén před pokládkou dlažby?

S terénem si umíme poradit. Ideálně se na všem domluvíme telefonicky, nebo se za vámi zastavíme osobně. Při osobní schůzce zhodnotíme, jak vypadá prostor, kde se bude dlažba pokládat, co je zapotřebí upravit atd. Vše rozměříme a připravíme nabídku ceny za pokládku dlažby. Doporučíme vám vhodnou dlažbu a se vším vám poradíme. Dlažbu vám dokážeme objednat a dovézt, následně provedeme pokládku. Pokud budete mít dlažbu již vybranou a připravenou, můžeme zajistit pokládku vaší dlažby. Myslete na to, že kvalitní a správně položená dlažba je základem pro spokojené bydlení, zajišťuje bezpečný pohyb v prostorech okolí domu a dlažba od nás vydrží mnoho let!

Objednáte mi dlažbu nebo ji mám nakoupit?

S našimi službami Vám můžeme poskytnou i materiál na klíč, ale jsme ochotni pracovat i s materiálem dodaným od Vás. Pokud jste z jižních Čech a plánujete využít služeb odborníků, kteří pro Vás ohledně realizace venkovních dlažeb kvalitně zařídí vše od A do Z, obraťte se na nás.

Jak pečovat o dlažbu v zimě?

Venkovní dlažba je v zimním období vystavena především sněhové pokrývce.
• V zimním období je třeba k údržbě povrchu dlážděných ploch, resp. k odklízení sněhu, použít mechanizaci, která nepoškodí povrch dlažby, tj. plastové zametací kartáče a shrnovací zařízení opatřené plastovou hranou.
• Při posypu, vybíráme posypové materiály čisté, ze kterých se nevyplavují nečistoty a nezpůsobují skvrny na povrchu dlažby.
• Betonové dlažby jsou odolné proti přímému působení chemických rozmrazovacích látek, a proto mohou být v zimním období tyto látky na dlážděné kryty aplikovány. Musí být však dodrženy nejvyšší přípustné dávky rozmrazovacích látek na plošnou jednotku krytu.

Jak pečovat o dlažbu v letním období?

• Venkovní dlažba je v letním období vystavena hlavně slunečnímu záření.
• V letním období je možné k údržbě povrchu dlážděných ploch přistupovat jako při standardní údržbě.
• Zametání prachu, kamínků či listí.
• Využití vysokotlakých čističů „wapky" na vyčištění vydlážděné plochy.
• Na intenzivnější úklid lze využít kartáčů a saponátů.

Jak se zbavit trávy a mechu ve spárách dlažby?

• pravidelným sekáním trávníku na sousedních plochách
• speciálními chemickými prostředky
• mechanickým ošetřením proudem vody

Jak si mám vybrat dlažbu, když tomu nerozumím?

V ideálním případě si s námi sjednejte schůzku a na všem se domluvíme, s výběrem dlažby vám pomůžeme. Tel.: 728 527 365
Nebo si přečtěte náš článek: http://www.venkovnidlazby-grill.cz/cs/novinka/cim-se-ridit-pri-vyberu-venkovni-dlazby/

Na co se specializujete?

Specializujeme se na následující dlaždičské práce - vjezdy a chodníky k rodinným domům, terasy, dvory, dlažby kolem bazénů, schody, podesty, kamenné a betonové zdi. Máme více jak 10 let zkušeností ze zahraničí, které se odráží v naší současné praxi a férovém přístupu k zákazníkům. S našimi službami Vám můžeme poskytnou i materiál na klíč, ale jsme ochotni pracovat i s materiálem dodaným od Vás. Pokud jste z jižních Čech a plánujete využít služeb odborníků, kteří pro Vás ohledně realizace venkovních dlažeb kvalitně zařídí vše od A do Z, obraťte se na nás. Správně provedená dlažba je totiž okrasou celého domu, zajišťuje bezpečný pohyb a navíc vydrží mnoho let.

Jak dlouho vám trvá položení dlažby?

Toto je velmi individuální otázka. Záleží na mnoha faktorech, jako je typ pokládané dlažby, počasí, velikost plochy, na které se pokládka venkovní dlažby realizuje atd. Letní termíny se nám rychle plní, proto neváhejte a zavolejte nám včas.

Pokud nenaleznete odpověď na svou otázku, neváhejte a položte nám např. mailem, na facebooku do zpráv či na instagramu do zpráv.